Start

Produkty medyczne

 
Zdrowotne warsztaty rozwojowe HEALTH & DIET. PDF Drukuj Email
Odchudzanie - Informacje ogólne

Warsztaty żywieniowe Healt&Diet! Zajęcia z psychologiem, dietetykiem + joga, trekking, pływanie.... czyli jak wykorzystać lato nie tylko na przyjemności, ale również rozwój osobisty.

Ciekawym pomysłem dla osób, które interesują się zagadnieniami zdrowotnymi oraz troszczą się nie tylko o swoje ciało, ale również umysł i jego samopoczucie jest udział w warsztatach rozwojowych HEALTH & DIET. Wiele osób myli tego rodzaju warsztaty z zajęciami stricte odchudzającymi. Jednak program warsztatów jest tak skomponowany, że stwarza dużo większe możliwości rozwojowe również dla osób, które nie mają problemów z wagą swojego ciała!

Więcej…
 
Medycyna estetyczna PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 4
SłabyŚwietny 
Chirurgia plastyczna i zabiegi kosmetyczne - Zabiegi kosmetyczne

Starzenie jest naturalną cechą każdego człowieka. Związane jest z wiekiem oraz spowodowane jest działaniem czynników zewnętrznych. Objawia się pojawianiem się zmarszczek, powiększaniem się bruzd np: nosowo-wargowych. Od lat człowiek stara się powstrzymać te objawy stosując różne środki miejscowe działające bezpośrednio na skórę, szczególnie twarzy oraz tzw wypełniacze.

Więcej…
 
Toksyna Botulinowa Typu A oraz Kwas Hialuronowy PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
Chirurgia plastyczna i zabiegi kosmetyczne - Zabiegi kosmetyczne

Co powoduje zmarszczki?

Zmarszczki są to zmiany na twarz spowodowane wiekiem oraz układem mimicznym. Kiedy się śmiejemy, marszczymy brwi, mrużymy, wówczas mięśnie kurczą się, co powoduje formowanie się zmarszczek i linii. Oprócz tego, skóra wraz z wiekiem traci elastyczność, obniża się wilgotność skóry, co powoduje pogłębianie się zmarszczek i w konsekwencji zmarszczki pozostają na stałe obecne na twarzy. Częstą przyczyną powstawania zmarszczek jest również nadmierne lub nieumiejętne korzystanie z promieniowania słonecznego, czyli opalania się, a także zła dieta, palenie papierosów, gwałtowne odchudzanie, zła pielęgnacja skóry, spadek poziomu hormonów, stresujący tryb życia oraz klimatyzacja.

Więcej…
 
Czym jest zespół Alporta PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 2
SłabyŚwietny 
Zdrowie - Choroby

Zespół Alporta jest schorzeniem atakującym nerki. Jest to choroba postępująca, która charakteryzuje się krwinko moczem/ białkomoczem, często skojarzonym z neurogenną głuchotą i zmianami w obrębie wzroku. Pomimo dużych możliwości współczesnej medycyny Zespół Alporta stanowi schorzenie, które jest dość trudne do zdiagnozowania. Dzieje się tak za sprawą tego, iż często współwystępuje on z innymi schorzeniami, co w znaczny sposób utrudnia diagnozę.

Więcej…
 
Ćwiczenia mięśni dna miednicy w opinii lekarza PDF Drukuj Email
Zdrowie - Higiena

Ćwiczenia mięśni dna miednicy w opinii lekarzaCzy istnieją ćwiczenia fizyczne, które mogą pomagać w walce z nietrzymaniem moczu (NTM)? Ćwiczenie jakich mięśni może przeciwdziałać NTM oraz jak dbać o ich kondycje? Doc. Piotr Radziszewski (Katedra i Klinika Urologii Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, koordynator kampanii „CoreWellness – wewnętrzna siła”): Nietrzymanie moczu, a dokładniej wysiłkowe nietrzymanie moczu, to dolegliwość, której jedna z przyczyn może być osłabienie mięśni dna miednicy. W Polsce na NTM cierpi około 3 mln(U.S. Census Bureau, International Data Base) osób. Problem ten w znacznym stopniu dotyka kobiety w okresie menopauzy oraz po przebytej ciąży. Wysiłkowe nietrzymanie moczu, ujawnia sie w trakcie codziennych sytuacji, np. gdy kichamy, śmiejemy się lub wykonujemy ćwiczenia fizyczne.

Więcej…
 
«pierwszapoprzednia12następnaostatnia»

Strona 1 z 2
 
Naszą witrynę przegląda teraz 11 gości