Start -> Odchudzanie -> Zabiegi medyczne i kosmetyczne -> Zabiegi kosmetyczne poprawiające wygląd skóry

Produkty medyczne

 
Zabiegi kosmetyczne poprawiające wygląd skóry PDF Drukuj Email
Ocena użytkowników: / 202
SłabyŚwietny 
Odchudzanie - Zabiegi medyczne i kosmetyczne

Odczuplanie sylwetki są coraz częściej wykonywanymi zabiegami. Popyt na piękną szczupłą syhudzanie i wyszclwetkę wzrasta z roku na rok. Poniżej przedstawiamy kilka zabiegów, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Dzięki nim możemy pozbyć się zbędnych kilogramów, wymodelować sylwetkę oraz pozbyć się cellulitu. Jak przy wszystkim także tutaj skuteczność zależy od systematyczności. Dlatego, aby efekt był widoczny zabiegi powinny być wykonywane w określonych seriach w zależności od wielu czynników jak wiek, stan skóry, stopień otyłości itp.

Odchudzanie i wyszczuplanie sylwetki są coraz częściej wykonywanymi zabiegami. Popyt na piękną szczupłą sylwetkę wzrasta z roku na rok. Poniżej przedstawiamy kilka zabiegów, które cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem. Dzięki nim możemy pozbyć się zbędnych kilogramów, wymodelować sylwetkę oraz pozbyć się cellulitu. Jak przy wszystkim także tutaj skuteczność zależy od systematyczności. Dlatego, aby efekt był widoczny zabiegi powinny być wykonywane w określonych seriach w zależności od wielu czynników jak wiek, stan skóry, stopień otyłości itp.

VIP LINE – są to zabiegi polegające na elektrostymulacji mięśni. Podczas 25 minut zabiegu mięśnie wykonują pracę jak podczas trzech godzin ćwiczeń na siłowni. Vip Line posiada kilka programów, które działają bardzo efektywnie na wybraną partię ciała: modelują sylwetkę, wspomagają odchudzanie, liftingują piersi, brzuch i pośladki, drenują tkanki z nadmiaru płynów ustrojowych (drenaż limfatyczny). Aby zwiększyć i przyspieszyć działanie elektrostymulacji, można łączyć ją z rozgrzewaniem mięśni światłem podczerwonym w specjalnym pierścieniu o nazwie Slim Way. Zabiegi wyszczuplające na urządzeniu VIP Line wykonuje się najczęściej w seriach od 10 zabiegów, dwa-trzy razy tygodniowo.

ENDERMOLOGIA – jest to masaż całego ciała specjalną głowicą wyposażoną w dwie ruchome rolki, które masują zassany do głowicy fałd skóry. Bardzo skuteczne modelowanie sylwetki i walka z celluluitem! Masaż Endermologie jest jedną z najskuteczniejszych metod walki z celulitem. Zostało to udowodnione klinicznie w wielu niezależnych badaniach, przeprowadzanych przez czołowe ośrodki naukowe. Jej skuteczność potwierdzają między innymi: Uniwersytet Los Angeles, Uniwersytet Nowojorski, Uniwersytet Vanderbilt, Centrum Biologii Molekularnej w Mediolanie, Uniwersytet w Sienie, Instytut Kardiologiczny w Mińsku oraz Uniwersytet Brukselski. Metoda ta posiada także atest FDA, Amerykańskiego Urzędu ds. Lekarstw i Żywności, co ostatecznie potwierdza jej skuteczność, uzyskanie go jest bowiem bardzo trudne. Pojedynczy zabieg trwa około 35 minut. W jego trakcie masuje się całe ciało, skupiając się na miejscach szczególnie dotkniętych cellulitem. Aby uzyskać najlepsze efekty, endermologia wykonywana jest w seriach od 10 zabiegów, jeden-dwa razy w tygodniu. Jednocześnie można stosować inne zabiegi redukujące celulit i modelujące sylwetkę. Najlepsze rezultaty uzyskujemy poprzez połączenie Endermologii z mezoterapia bezigłową. Efekty są naprawdę rewelacyjne.

ZASTOSOWANIA:

 • redukcja cellulitu
 • ujędrnienie skóry
 • modelowanie sylwetki
 • drenaż limfatyczny
 • likwidacja otyłości
 • pobudzenie wymiany komórkowej
 • zmniejszenie retencji wody
 • pobudzenie syntezy kolagenu

PRZECIWWSKAZANIA:

 • przepuklina
 • naczyniaki
 • żylaki, zapalenie żył
 • nowotwory
 • ciąża (4miesiące po porodzie, 6 po cięciu cesarskim)
 • uszkodzenia skóry
 • zażywanie leków na krzepliwość krwi

EFEKTY:

Przed:Po: 
 
 
Źródło: www.endermologie.com

 

MEZOTERAPIA – Jest to ostrzykiwanie wybranej partii ciała specjalnie dobranymi koktajlami. Stosowane są preparaty takie jak: wyciąg z karczocha i nostrzyka żółtego, biotyna, L - karnityna, które pobudzają metabolizm tłuszczów, a krzemionka organiczna regeneruje tkankę łączną i włókna kolagenu. Iniekcje kofeiny poprawiają mikrokrążenie. W walce z nadmiarem tkanki tłuszczowej i cellulitem łączy się mezoterapię z endermologią, co zwiększa jej efektywność i przyspiesza działanie.

ULTRADŹWIĘKI – W kosmetyce ultradźwięki w połączeniu z elektrostymulacją stosuje się w celu rozbicia tkanki tłuszczowej, co pozwala osiągnąć lepsze efekty wyszczuplenia ciała. Ultradźwięki są pomocne także w terapii antycelulitowej.

MIKRODERMABRAZJA – jest zabiegiem usuwania wierzchniej warstwy naskórka poprzez mechaniczne ścieranie za pomocą specjalnego aparatu. Aparaty do mikrodermabrazji pojawiły się we Włoszech ok. 1985roku.Jako środka abrazyjnego użyto w nich kryształkow korundu (Al2O3-tlenek glinu) Dopiero jednak od kiedy metoda zrobiła prawdziwą furorę w Stanach Zjednoczonych, można zauważyć jej rosnącą popularność na całym świecie.

Podstawowe zalety mikrodermabrazji:

 • prostota i szybkość zabiegu
 • natychmiastowy efekt
 • bezbolesność
 • powtarzalność w krótkich odstępach czasu
 • brak uciążliwej rekonwalescencji
 • brak efektów ubocznych

Oprócz wszystkich zalet istnieją jednak przeciwwskazania dla mikrodermabrazji:

 • wszelkie zakażenia wirusowe i bakteryjne
 • grzybica
 • trądzik ropny
 • uszkodzenia mechaniczne skóry
 • znamiona i nowotwory

TEMOPLASTYKA CIAŁA, THERMA – Therma RF (Radio Frequency) to najnowocześniejszy zabieg wykorzystujący fale radiowe dla odwracania skutków starzenia się skóry. Efektem zabiegów jest odbudowa nowego kolagenu oraz znaczna poprawa jakości skóry poprzez zwiększenie jej gęstości, jędrności i napięcia, wygładzenie zmarszczek i blizn. Jest to obecnie najskuteczniejsza terapia również na cellulite i modelowanie sylwetki. Działa skutecznie na adipocyty (komórki tłuszczowe) rozpuszczając je. Odczuwa się wyraźną utratę centymetrów w obwodach ciała. Seria zabiegów przynosi rewelacyjne efekty likwidując zaawansowaną postać cellulite.

MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA, THERMA RF – Mezoterapia Bezigłowa to nie chirurgiczna metoda stosowana dla poprawy wyglądu skóry, jej odmłodzenia i rewitalizacji oraz w leczeniu cellulitu i modelowaniu sylwetki. Polega na dostarczaniu do głębokich warstw skóry odpowiednich substancji aktywnych poprzez najnowocześniejszy, innowacyjny system ich transportu bez konieczności użycia igieł. Mezoterapia Bezigłowa wykorzystuje roztwory zwane koktajlami, które stanowią mieszaninę substancji biologicznie aktywnych dobieranych w zależności od potrzeb pacjenta.

BODY PROFILE, ENVIRON – Zabieg polegający na wprowadzaniu w głębokie warstwy skóry substancji antycellulitowych zawartych w specjalnym serum. Ciepło wytworzone przez ultradźwięki głęboko penetruje tkanki, odpręża skórę i mięśnie, a głęboki mikromasaż poprawia przepływ krwi i limfy, metabolizm i regenerację komórek. Tym samym ultradźwięki ułatwiają penetrację wprowadzanym substancjom, przyspieszają metabolizm i rozpad komórek tłuszczowych, dzięki czemu wspomagają odchudzanie i likwidują cellulit.

MASAŻ ODCHUDZAJĄCY – Odmiana masażu klasycznego z położeniem większego nacisku na rozcieranie i ugniatanie. Intensywne rozcieranie prowadzi do wydzielania się dużych ilości ciepła, co z kolei przyspiesza wewnątrztkankową przemianę materii. Oklepywanie, wprowadzając tkanki w silne drgania, powoduje rozdrabnianie złogów toksycznych oraz nadmiaru tkanki tłuszczowej, a silne ugniatanie pozwala na wyprowadzenie ich przez krwioobieg poza ustrój. Zastosowanie olejków eterycznych wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej i techniki drenażowe.

MASAŻ ANTYCELLULITOWY – Masaż jest jednym z podstawowych zabiegów o potwierdzonej skuteczności w leczeniu cellulitu. Ma za zadanie usprawnić krążenie całego organizmu, a przede wszystkim miejsc gdzie nastąpiły zmiany, uelastycznić tkankę łączną i zmniejszyć obrzęki. Ważne jest więc dobranie takich technik, które stymulują krążenie, głównie limfatyczne, odpowiedzialne za odprowadzanie toksyn z organizmu oraz które działają głównie na poziomie skórnym. Podstawowymi metodami, stosowanymi w różnych etapach terapii, są: Manualny Drenaż Limfatyczny oraz Masaż Bańką Chińską. Użycie sprawdzonych preparatów i olejków eterycznych intensyfikuje spalanie tkanki tłuszczowej i techniki drenażowe.

PEELING DETOKSYKUJĄCY – Egzotyczny peeling usuwający ze skóry zanieczyszczenia i toksyny. Dzięki zawartości aktywnych ekstraktów roślinnych i olejków eterycznych ma działanie przeciwzapalne, antybakteryjne i głęboko oczyszczające. Poprawia krążenie i przeciwdziała utracie wody ze skóry. Wygładza, nawilża i odżywia, silnie zmiękcza, a także rozjaśnia i rozświetla skórę.

 
 
Naszą witrynę przegląda teraz 195 gości